247 | ZÁTIŠÍ S KARAFOU
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 7 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.